Mükemmel bir masaj deneyimi için canlı masaj başlığı ile rahatlamanın tadını çıkarın. Profesyonel masaj terapistlerimiz size özel açma ve gevşeme hareketleriyle stresinizi azaltacak. Canlı masaj başlığı hizmetimizle enerjinizi yeniden kazanın ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu rahatlama ve iyileşmeyi yaşayın. Randevunuzu alın ve kendinizi lüks bir masajla şımartın.Canlı Masaj


Canlı Masaj


Canlı Masajın Faydaları


Masaj, vücutta biriken stresi azaltmak, kas ağrılarını rahatlatmak ve genel olarak rahatlama sağlamak için kullanılan bir terapi yöntemidir. Canlı masaj da bu amaçla yapılan birçok farklı masaj tekniğinden biridir.


Stres Azaltma


Canlı masaj, stres hormonlarının azalmasına yardımcı olur ve zihinsel ve fiziksel rahatlama sağlar. Yavaş ve ritmik hareketler, vücuttaki gerginliği ve stresi hafifletir.


Kas Ağrılarının Rahatlatılması


Yoğun çalışma, spor aktiviteleri veya yanlış duruş gibi sebeplerle oluşan kas ağrıları, canlı masaj ile hafifletilebilir. Masaj, kaslara kan akışını artırır ve kasların yenilenmesine yardımcı olur.


Canlı Masaj Teknikleri


1. Swedish Masaj


Swedish masaj, kas gevşemesini sağlamak ve stresi azaltmak için kullanılan bir masaj tekniğidir. Dairesel ve uzun süreli hareketlerle yapılır. Genellikle yağ veya losyon kullanılır.


2. Thai Masajı


Thai masajı, vücutta bloke olan enerji akışını düzenlemek ve kaslarda gerginliği azaltmak için kullanılan bir masaj tekniğidir. Esneme hareketlerine dayanır ve genellikle kişi üzerinde aktif olarak uygulanır.


Canlı Masajın Uygulanması


Canlı masaj genellikle lisanslı bir masör veya masöz tarafından gerçekleştirilir. Uygulama sırasında genellikle özel bir masaj masası veya sandalyesi kullanılır. Masaj yağı veya losyonu da kullanılır.


Canlı Masaj Süresi ve Sıklığı


Canlı masajın süresi ve sıklığı kişinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına bağlıdır. Bazı kişiler haftada bir kez, bazıları ise ayda bir kez canlı masaj yaptırabilir. Bir seans genellikle 30 ila 90 dakika arasında sürer.


Canlı Masajın Yan Etkileri


Canlı masajın genellikle ciddi yan etkileri yoktur. Ancak, bazı kişilerde hafif ağrı, kızarıklık veya hassasiyet oluşabilir. Nadiren, masajın derin dokuya uygulanması durumunda geçici olarak morarma veya yaralanmalar meydana gelebilir.